Küçükçekmece 0 532 313 59 55

Yazıcıoğlu Nakliyat Küçükçekmece bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat


Eşyalarınızın taşınma zamanı geldi mi? Özellikle mobilyaların doğru tekniklerle taşınması sizler için önemli ise ve uzun vadede eşyalarınızı yıpranmadan kullanmak için, doğru hizmet ile tanışmalısınız. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat şirketleri ihtiyacınız olan hizmeti kapınıza kadar getirir.

  • Kalifiye ve tecrübeli taşlıma personeli, mobilya ve elektrik teknisyenleri,
  • Yeteri büyüklükte araç tahsisi,
  • Eşyaların zedelenmesi ve yıpranmasına engel olmak için ambalaj malzemelerinin eksiksiz bir şekilde kullanılması,
  • Elektrik tesisatı konusunda bilgili kimseler yardımıyla beyaz eşyaların ve avizelerin sökülerek, yeni adrese takılmaları,
  • Mobilyaların, büyük baza gibi eşyaların özenle parçalara ayrılarak, zarar görmeyecek şekilde ambalajlanması sağlanır.

Belirtilen hizmetler ayrıntı gibi görünse de, evden eve taşımacılık konusunun, müşteri açısından en kritik sürecidir.

Evden Eve Nakliyat Firması Bulmak

Yukarıda belirtilen asgari hizmet standardına sahip evden eve nakliyat firması ile görüşerek anlaşma zeminine ulaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gereken temel noktalardan biride, uzlaşı sağlanan temel konu ve hizmet standartları ile alakalı güvence niteliğinde bir sözleşmeye sahip olunmalıdır.

Eşyalarınız için firma tarafından sigorta yapılmasını talep etmelisiniz. İstenmeyen durumlarda, kaza gibi gelişmelerde zarar gören malınızın zararının teminini ancak sigorta ve sözleşmeye dayanarak talep edebileceğinizi unutmamalısınız.

Evden Eve Taşımacılık

Eşyalarınızı güvenli şekilde taşınmasını temin etmeniz için kurumsal nitelikte firmalar ile görüşme yapmanızda fayda vardır. Asansör nakliyat, kaliteli ambalaj ve yeterli ekipman gibi göstergeler, sizin doğru adreste olduğunuz dair ilk işaretler olabilir.

Banner