Kayışdağı 0 532 313 59 55

Yazıcıoğlu Nakliyat Kayışdağı bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Kayışdağı Nakliyat

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat


Sık sık taşınan taşınmak zorunda kalan özellikle tayin ile il ilçe değiştirilen bir işte çalışan kesim için evden eve nakliyat sektörü vazgeçilmezdir. Evden eve nakliyatı yapan şirketlerinin temel amacı ev sahibinin yapacağı işleri azaltıp en az yorgunluk ve en az stres ile taşınmayı gerçekleştirmesini sağlamaktır. Özellikle il değiştirip yapılan taşınmalarda bu şirketlerin hayatı kolaylaştıran yanı çok fazladır. Taşınılan evlerin yüksek katlarda bulunması halinde, yüksek katlara eşyaları kolaca çıkarmayı sağlayan asansörlü nakliyat evden eve nakliyatın en büyük avantajıdır.

İyi Bir Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Bulunur?

Taşınacağımız zaman il olarak iyi bir evden eve taşımacılık şirketi arayışına gireriz. Seçeceğimiz şirketin yaptığı taşıma işleri ile ilgili internet ve sosyal medyada olan müşteri yorumlarını okumalıyız. Yapılan işler ile ilgili şikâyet var mı, olan şikayetler ne ile ilgili (taşınma günü zamanında gelmeme, eşyalara zarar verme vs. gibi) dikkat etmeli ve ona göre seçimimizi yapmalıyız.

 Ailemizde, akrabalarımızdan, arkadaşlarımızdan, çevremizde daha önce taşınmış kişilerden tavsiye alabiliriz. Evden eve nakliyatı iyi ve tavsiye almış bir şirket ile yaptığımız takdirde kâbus gibi görünen taşınma işini kâbus olmaktan çıkarabiliriz.

Yeditepe Üniversitesi ve Kayışdağı

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesinin bulunduğu semt olan Kayışdağı’nda yerleşim olarak üniversite öğrencileri çoğunlukta olsa da taşınmanın yoğun olduğu bir semttir. İstanbul Kayışdağı’na taşınacak olan Kayışdağı’ndan başka bir il ve ilçeye taşınacak olan kişiler Kayışdağı Evden Eve Nakliyat firmalarını tercih edebilirler.

Banner