Çekmeköy 0 532 313 59 55

Yazıcıoğlu Nakliyat Çekmeköy bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat


Yılların vermiş olduğu birikim, bilgi ve donanım ile taşımacılık sektöründe öncülük yapmaktayız. Çekmeköy Evden Eve Nakliyat olarak, nakliyat hizmetini uzman ekiplerle, ambalajlı, sigortalı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat işlemleri titizlik gerektiren bir iştir. Bu kapsamda eşyalarınızın güvenle verilen adresten alınıp aynı güven doğrultusunda zamanında teslim edilmesi ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm eşyalarınız sigortalanır ve güvencemiz altındadır. Herhangi bir kırılma, kaybolma durumunda masrafları karşılamaktayız.

Çünkü en önemli kaidemiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Fiyat seçeneklerimiz de müşteri memnuniyeti odaklı olarak uygundur. Sektörümüzde tüm müşterilerimize beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunmaktayız. Yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla nakliye sektörüne kalite kazandırmak misyonumuz.

Çekmeköy Asansörlü Nakliyat

Nakliye sektöründe şimdilerde önde gelen sistemlerden biri de asansörlerdir. Asansörlü nakliyatın avantajları saymakla bitmez. Özellikle kurumsal taşımacılıkta gerek zamandan gerekse iş gücünden tasarruf yapmanızı sağlar. Bunun yanı sıra asansörlü nakliyat sayesinde oldukça yüksek binalara ya da dar yapılara eşya taşımak kolaylaşır. Çekmeköy Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize sözde değil özde garantili taşıma hizmeti vermektedir. Bizim güvencemizle sektörde yaşanan sıkıntıları asla yaşamazsınız.

Dünya standartlarına uygun hizmet anlayışımızla ve müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamak, profesyonel hizmet çerçevesinde, saygılı, dürüst olmak tek hedefimizdir. Kaliteli hizmet standartlarında, uygun çözüm yolları doğrultusunda, eşyalarınızın tam zamanında alımı ve teslimi gibi konularda, güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız, sizlere doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Banner