Çayirova 0 532 313 59 55

Yazıcıoğlu Nakliyat Çayirova bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Çayirova Nakliyat

Çayirova Evden Eve Nakliyat


Kocaeli’nin sanayi ilçesi olan Çayırova’da fabrika ve üretim tesisleri çok fazladır. Bu sebeple de son yıllarda yoğun olarak göç alan bir yerleşim birimidir. Fabrika ve üretim tesislerinde çalışan özellikle İstanbul’da oturan kişiler Çayırova’ya taşınıp İstanbul’a gidip gelmekten kurtulmuşlardır. Çayırova’ya taşınanlar için Çayırova evden eve nakliyat firmaları da taşınan kişilerin en büyük kurtarıcıları olmuştur.

Taşınma işinin aynı gün içinde bitip, aynı gün yeni evin yerleşmesi evden eve nakliyat şirketleri ile mümkündür. Taşınma işi ile ilgili ayrı ayrı her iş için birini bulup ayrı ayrı ücret ödemektense taşınma ile ilgili birçok işi bir arada yapan bu şirketler yeni evimizde mutlu bir hayata başlamamızı sağlar. Hem zaman olarak hem de maliyet açısından evden eve nakliyatı yapan firmalarla taşınmak en iyisidir.

Evden Eve Nakliyat Firmalarının Başka Hizmeti Var mı?

Adından nakliyat işi yapıyor gibi görünse de evden eve taşımacılık firmalarının çoğu eşya depolama hizmeti de vermektedir. Depolayacak yerimiz olmadığında kullanılmayan eşyalarımızı bu şirketlerin depolama hizmetinden faydalanarak depolarına koyabiliriz. Son yıllarda çok ihtiyaç duyulan bu hizmet özellikle büyükşehirde yaşayan kişilerin çok sık kullandığı bir hizmettir.

Asansörlü Taşımacılığın Önemi

Özellikle çok yüksek yapıların ve rezidansların yaygınlaştığı günümüzde bu binalara taşınırken eşyaların taşınmasının hızlı ve kolay olması için asansörlü nakliyat yapılmaya başlanmıştır. Binanın dışına kurulan özel taşıma asansörü ile eşyalar kolaylıkla ve daha kısa sürede yüksek katlara taşınmaktadır.

Banner