Bayramoğlu 0 532 313 59 55

Yazıcıoğlu Nakliyat Bayramoğlu bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Bayramoğlu Nakliyat

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat


İstanbul’a 40 dakikalık mesafede olup sakin ve deniz kenarı olması sebebiyle bir sahil kasabası olan Bayramoğlu özellikle İstanbul karmaşasından kaçmak isteyenlerin ilk adresi olmuştur. Günübirlik olarak Bayramoğlu’na kaçanların yanında yaşamlarını Bayramoğlu’nda sürdürmek isteyenler Bayramoğlu’na taşınmışlardır. Bayramoğlu’na taşınanlar için Bayramoğlu evden eve nakliyat firmaları hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Firması ile Taşınmanın Kolaylığı

Taşınacağımız gün, eşya paketleme eşya toplama derdi olmadan normal bir gün gibi güne başlayıp akşam da yeni taşındığımız evimizde eşyalarımız yerleşmiş şekilde yeni evimizdeki hayatımıza başlamak istiyorsak evden eve nakliyat şirketi ile taşınmamızı yapabiliriz. Sadece kendi özel eşyalarımızı alıp taşınma işimizi yapabiliriz.

Evdeki eşyaların kırılmaya, çizilmeye, bozulmaya karşı korumalı ambalaj malzemesi ile paketlenip, nakliye aracına yüklenip yeni evde eşyaların yerleştirilmesi evden eve nakliyatı yapan şirketler tarafından yapılır. Taşınma sırasında kıyafetler de buruşma ve kırışmaya karşı özel gardıroplarda taşınıp yeni evde dolaplara yerleştirilir.

Ayrıca asansörlü taşımacılık sayesinde de evden eve nakliyatı yapan firmalar eşyaların taşınmasını daha hızlı, daha risksiz olarak yaparlar.

Evden Eve Taşımacılık Firması Şikayetleri

Hizmet alamadığımız ya da taahhüt ettiği hizmeti yerine getirmeyen evden eve taşımacılık şirketini Tüketici Hakem Heyetine şikâyet edebiliriz. Fakat Tüketici Hakem Heyetine şikâyet edeceğimiz nakliyat şirketinin bu işi yapabilmesi için gerekli belge ve izin belgelerinin tam olması gereklidir. Bu sebeple izin belgeleri tam olan nakliyat şirketi ile taşıma işimiz yapmamız sonradan bir sorun olduğunda şikâyet hakkımızı kullanabilmemiz için de önemlidir.

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Marmara bölgesinin denizi ve güneşi ile dikkatleri üzerine çeken ilçesi Bayramoğlu evden eve nakliyat işleriniz için farklı seçenekleri bir arada bulabileceğiniz bir semttir. Taşınma konusunda her geçen gün iddiasını artıran Bayramoğlu’nda hizmet veren bir nakliye firması olarak bu gelişmelere katkı sağlamak adına üzerimize düşen görevin bilinci ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız sadece Bayramoğlu içerisinde değil ilçe ve il dışına da nakliye yapan ve uluslar arası kalite ile hizmet veren güçlü bir firmadır. Nakliye sırasında insanların yaşadıkları sorunları çok iyi bildiğimiz için zarar görmeden ve en kısa zaman içerisinde tüm eşyalarınızı taşımaktayız.

Bizim Farkımız

Firmamızı Bayramoğlu evden eve nakliyat sektöründe ön plana çıkaran farklarımız bulunmaktadır. Firmamız müşterileri ile yüz yüze görüşerek ve yasal prosedürlerin tamamını uygulayarak hizmet vermektedir. İlk tanışmadan sonra eksperimiz evinizi ziyaret etmektedir. daha sonra yazılı olarak imzalanan anlaşma ile taşınmanın gün ve saati belirlenmektedir. Söz verdiğimiz gün ve saatte uzman ekibimiz ile adresinizde olmaktayız. Ekibimizde hizmet veren tüm arkadaşlarımız yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Ayrıca ekibimiz içerisinde mobilyalarınız için bir marangoz bulunmaktadır. Eşyalarınızı hiç zarar görmeden en kısa zaman içerisinde yeni yaşam alanlarınıza naklederek yaşadığınız taşınma stresinden hemen kurtulmanıza da yardımcı olmaktayız. Firma olarak oldukça ekonomik fiyatlarımız, farklı hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile her geçen gün büyüyen bir ailemiz bulunmaktadır. Sizde ailemize kayılmaktan çok gurur duyacaksınız.

Banner