Ataşehir 0 532 313 59 55

Yazıcıoğlu Nakliyat Ataşehir bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat


İnsanların mobil hayatı taşımacılık sektörünü de büyük bir sektör halini getirmiştir. Bununla birlikte Türkiye’de şehirlerarası ya da şehir içi evden eve taşımacılık firmaları her gün artan sayılarına rağmen profesyonellik konusunda sayı olarak fazla değillerdir.

Profesyonel Taşımacılık

  • İster ev almak, ister iş ister okul nedeniyle olsun şehirlerarası ya da şehir içi taşınmak gerektiğinde seçilecek evden eve nakliyat firmalarında aranması gereken özellikler vardır.  Olsun da nasıl olursa olsun dendiğinde astarı yüzünden pahalıya patlayan can sıkıcı durumla karşılaşılabilinir: Eşyalar kırılabilir, yıpranabilir, monte edilemeyebilir, saatleri alabilir…  O zaman firma ararken nelere dikkat edilmeli?
  • Şehir içi aranmasa da şehirlerarası sigorta yaptırmak bir zorunluluktur ve firmanın bunu yapması önemlidir.
  • Yılların nakliyat tecrübesi ya da yeni bir firma ise personelinin profesyonel olup olmadığına bakılması gerekir.
  • Kaliteli firmalar, çalışanlarına taşıma hizmeti için gerekli olan eğitimi verirler.
  • Taşınılacak ev üst katlardaysa firmanın seyyar eşya taşıma asansörünün olması çok önemlidir. Bazı binalarda asansör ya hiç yok, ya çok dardır ve merdivenlerden eşya taşımak işi oldukça zorlamakta ya da imkansız hale getirmektedir.  Bilhassa şehirlerarası evden eve nakliyat firması profesyonel ve kaliteli ise kullanacağı araç, içine özel olarak monte edilmiş asansör sistemli olur. Asansörlü nakliyat sözleşme yapılırken aranması gereken özelliklerin başında gelir.

 Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Son zamanlarda gözde yerleşim yerlerinden olması nedeniyle Ataşehir evden eve taşımacılık firmaları açısından da hareketli bir semt haline geldi. Ataşehir evden eve nakliyat firmaları bu hareketliliğin getirdiği iş potansiyeli nedeniyle standartlarını her geçen gün arttırmakta, müşterilerine en iyi hizmet verme konusunda büyük özen göstermektedirler.

Banner